Superbingo ir Latvijā populārākā TV izložu pārraide, kas sastāv no neklātnes spēles (bingo) un dažādām klātienes spēlēm studijā. Izlozi organizē VAS “Latvijas Loto”, kurš ir lielākais loteriju un izložu nodrošinātājs valstī, būtībā atrodoties monopola stāvoklī.

Izložu pārraide savu darbību uzsāka 2002.gada pavasarī televīzijas kanālā TV3 un joprojām bauda augstu popularitātes līmeni.  Ja šovs sākotnēji bija pazīstams ar ilggadējo vadītāju pāri Viesturu Buividu un Lieni Stepenu, tad šobrīd viens no vadītājiem ir plaši pazīstamais Armands Simsons.

Pārraides pamatā ir bingo spēles izloze, kurā iespējams piedalīties,iepriekš iegādātoties spēles biļeti/es. Bingo spēles pamatmērķis ir savākt biļetē esošos 20 skaitļus, laimējot bingo vai superbingo laimestu, taču iespējams arī iegūt laimestu, sakrājot centra vai rāmja kombināciju.

Papildus tam tiek piedāvātas dažādas klātienes spēles (laimesti sākot ar dažādām naudas balvām līdz pat mašīnām), kurās var nokļūt izlozes kārtībā, iepriekš piesakoties uz dalību iknedēļas pārraides filmēšanā, ja iegādātajā bingo spēles biļetē norādītie TV spēles cipari atbilst pārraidēs noslēgumā ģenerētajiem.

Viena varianta cena ir 1.50, un tam iespējams pievienot papildspēli Džokers. Pamatspēles rezultātiem iespējams sekot lÄ«dzi divos veidos – TV ierakstā svētdien vai arÄ« sestdien Latvijas Loto mājas lapā.

Lielāko laimestu apjoms Superbingo spēles ilgajā vēsturē ir krasi mainījies. Pirmo trīs gadu laikā kopējo laimestu summa sasniedza 700 tūkstošus latu (apt. miljons eiro) un lielākais laimests 2005.gadā sasniedza 38 tūkstošus latu (54 tūkst. eiro), taču šobrīd cipari ir strauji auguši.

2014.gadā kāds spēlētājs laimējis 270 tūkstošus eiro, taču gadu iepriekš iegūti 367 tūkstoši, kas ir lielākais laimests spēles vēsturē. Pēdējais lielākais SuperBingo laimests ir 245 tūkstoši eiro, kurš iegūts 2018.gadā.

Tikmēr kopējais Latvijas Loto apgrozījums 2018.gada pirmajos deviņos mēnešos sasniedz 29 miljonus eiro, peļna sasniegusi gandrīz piecus miljonus

Emīls Rubenis