Menu

Labākie spēļu automāti tavām Lieldienām

Jau pēc mazāk kā nedēļas svinēsim vienus no pavasara gaidītākajiem svētkiem – lieldienas. Kāpēc gan mazliet nepagrēkot ar lieliskām tematiskajām spēlēm, ko sniedz spēļu automāti? 

Arī lieldienu tematikā spēļu izstrādātāji pamanījušies radīt plašu izvēles klāstu, taču uzmanību šoreiz veltīsim vien dažiem.

Wonky Wabbits

Šie NetEnt spēļu automāti visticamāk ir lieldienu nīdējiem. Piecu ruļļu un 15 izmaksas līniju spēle tevi ievedīs tevi bērnības multeņu pasaulē. Tik šajā gadījumā galvenais tēls ir diez gan neglīta paskata zaķis, kurš nepacietīgi gaida Wild simbolu parādīšanos. Wild ir vienīgā īpašā opcija, taču, ņemot vērā to dubultošanos, var atnest pieklājīgus laimestus.

Attēlu rezultāti vaicājumam “wonky wabbits slot”

Easter Eggs

Ja iepriekšējā spēle piedāvāja pabriesmīgas grafikas, tad Play N Go lieldienu spēļu automāti ir pilnīgs pretstats. Olas, cālīši, gaiļi un citi simboli 20 izmaksu līnijās piedāvās salīdzinoši patīkamu pieredzi. Šeit kā Wild simbols strādā zelta ola, tikmēr šokolādes olas aktivē brīvos griezienus  ar reizinātājiem  un olu grozi dos iespēju spēlēt bonusa spēli. Bonusa spēlē spēlētāji atver olas, iegūstot papildu laimestu vai atkārtotu izvēles iespēju.

Attēlu rezultāti vaicājumam “easter eggs slot”

Easter Island

Šī nebūs tā klasiskākā lieldienu spēle, taču par lieldienu salu lielākā daļa noteikti ir dzirdējusi. Yggdrasil operatora relīze bāzēta uz mistiskas salas, kur ruļļu malās stāv akmens statujas. Spēle piedāvā 113 izmaksu līnijas piecos ruļļos, kā arī plašu likmju intervālu (0.10-200 eur). Bonusu klāstā ir ruļļu paplašināšana, kā arī atkārtotu griezienu uzvara gadījumā, kur uzvarošos simbols nomaina citi. Protams, neiztikt arī bez brīvajiem griezieniem.

Attēlu rezultāti vaicājumam “easter island slot”

EggOMatic

Vēl viena NetEnt relīze, taču gana neparasta. Tās simboli ir robotu vistas, cāļi un citi tēli. Īpašās opcijas šeit slēpjas olās – izplatīto wild ola, brīvo griezienu ola, uzvaras ola, kā arī pārsteiguma ola. Spēlu automāti varētu patikt daž ne dažādas tehnikas cienītājiem, taču spēlētāji sūdzas par neefektīvo izmaksu tabulu, kas neesot tā kvalitatīvākā.

Attēlu rezultāti vaicājumam “egg o matic slot”

Rabbit in the Hat

Arī ne tā ierastākā lieldienu spēle, taču pieņemsim, ka zaķi=lieldienas. Šajā gadījumā viss ir burvestību tematikā – ruļļu malā stāv iluzionists, kurš met uz ruļiem cepures – spēles īpašās opcijas ir cepurēs un zaķos. Brīvo griezienu , wild reel, cash un magic cepures. Spēlei ir neliela klasikas piegarša, kaut vai tāpēc, ka tā piedāvā vien deviņas izmaksu līnijas.

Attēlu rezultāti vaicājumam “rabbit in the hat slot”