Menu

Labākie spēļu automāti 2018.gadā 2

Pāris labākie spēļu automāti 2018.gadā jau tika apskatīti septembrī, taču gada beigas ir īstais laiks, lai to izdarītu vēlreiz.

Vikings Go To Hell (Yggdrasil)

Trešā spēle Yggrassil Vikingu sērijā tika izdota maijā, taču tā joprojām bauda spēlētāju atsaucību.

Attēlu rezultāti vaicājumam “vikings go to hell”

Līdzīgi kā priekšgājēji, arī Vikings Go To Hell spēļu automāti ir vizuāli pievilcīgi un “ievelk sevī” ar īpašo tematiku un tēliem.

Tāpat kā iepriekšējām relīzēm, arī šī piedāvā piecus ruļļus un četras rindas.

Spēlē ir vairākas aizraujošas opcijas, demonu cīņas tev palīdzēs iegūt brīvos griezienus, īpašus wild simbolus, reizinātājus, kā arī punktus, kas dos iespēju iegūt vēl lieliskākus laimestus.

Jumanji (NetEnt)

Lai gan parasti uz filmām balstīti spēļu automāti liek būt kritskam, šis nebūt nav tas gadījums. Spēle ļauj atgriezties 90.gados un iegrimt bērnības atmiņās.

Attēlu rezultāti vaicājumam “jumanji slot”

Šajā gadījumā NetEnt piedāvā gana nestandarta ruļļu struktūru ar 36 izmaksu līnijām. Taču papildus tam ir arī vairākas īpašas iespējas, kā piemēram dažādi brīvie griezieni, lipīgie, pārklājošie wild un citi.

Kaiju (ELK Studio)

Februārī izdotie spēļu automāti tevi ievilks futūristiskā izdzīvošanas pasaulē.

Kiborgs HA-42 ir cilvēces vienīgā cerība cīņā pret aizvēsturiskiem zvēriem. Dažādi kristālu un hologrāfisko kāršu 5×3 struktūra piedāvā iespaidīgus 7776 veidus kā iegūt laimestus.

Attēlu rezultāti vaicājumam “kaiju slot”

Spēlē jāpievērš uzmanība kombinācijām, kas dod Wild simbolu efektu, kā arī Kiborga simboliem, kas rosina brīvo griezienu aktivizēšanos, kur HA-42 cīnās ar dažādiem reptiļiem.

Cita noderīga opcija ir likmju stratēģija, kura palīdzēs sasniegt labus laimestus.

Finn and the Swirly Spin (NetEnt)

Par šo spēli rakstījām arī septembra topā, tāpēc atgādināsim par to vēlreiz.

Spēle ir kļuvusi par kārtējo NetEnt flagmani, līdzīgi kā Aloha, Starburst un Gonzo’s Quest. Turklāt kā liecina spēles nosaukums, spēlē simboli nevis griežas ruļļos, bet virpuļo.

Attēlu rezultāti vaicājumam “finn and the swirly spin slot”

Spēle īpaši lieliski izskatās mobilajās ierīcēs un kopumā piedāvā sešus bonusus, starp kuriem ir četras brivo griezienu spēles un četri nejaušie bonusi. Pievērs uzmanību simbolu eksplozijām, lipīgajiem wild un citām īru tematikas ekstrām.

Da Vinci Tresure (Pragmatic Play)

Par Pragmatic Play rakstījām pa visam nesen, jo šī operatora spēles sāka piedāvāt 11.lv. Jau tad minējām , ka kompānijai ir pāris izcilas relīzes.

Attēlu rezultāti vaicājumam “da vinci treasure slot”

Spēles galvenais varonis Džons Hanters ir misijā, lai atrastu īpašus dārgumus. Spēļu automāti piedāvā standarta 3×5 un 25 izmaksu līniju struktūru, kurā maksimāli iespējamais laimests ir 48000x no veiktās likmes, taču arī piedāvātie bonusi ir izcili. Tādi spēlē ir četri – Map Quest dod iespēju griest ratu, kurā iespējams saņemt gājienus pa karti, tādējādi iegūstot laimestus. Jo vairāk gājienu, jo lielāks laimests. Price Picker iespējams izvēlēties gleznu, kurā ir laimests. Savukārt Progressive Multiplier Free Spins tevi noteikti pārsteigs. Bonusa spēle piedāvā 12 brīvos griezienus, kurus iespējams palielināt līdz pat 60, turklāt pēc katra grieziena palielinās laimesta reizinājums.

Ceram, ka arī 2019.gads nesīs daudz izcilu spēļu! Laimīgu jauno gadu!