Menu

Labākie 2019.gada spēļu automāti ziemassvētku noskaņās

Lai gan pēc laikapstākļiem to nepateiksi, klāt ziemas saulgrieži. Iegūt ziemassvētku noskaņu tev palīdzēs tematiskie spēļu automāti!

Katru gadu spēļu izstrādātāji uz svētku laiku saaktivizējas, lai radītu ko jaunu, vai padarītu tematisku jau esošo. Iepazīstināsim ar pāris, kurus ir vērts izmēģināt.

Sweet Bonanza Xmas

Pragmatic Play piešķīris ziemassvētku noskaņu labi pazīstamajai Sweet Bonanza spēlei. Funkcijas ir tieši tādas pašas kā oriģinālam, atšķirības novērojamas vien vizuālajā izskatā un skaņās, kas pardarījis spēli simpātiskāku.

Kā jau zināms, Sweet Bonanza piedāvā netradicionālo 6×5 laukuma izkārtojumu, kurā jāvāc vienādie simboli. Tāpat spēlētājam ir lieliskas iespējas nopirkt bezmaksas griezienu bonusu, vai arī palielināt iespējas tā iegūšanā, spēlējot ar augstāku likmi. Spēļu automāti online savu krāšņumu slēpj tieši bezmaksas griezienos, kur ar reizinātāju palīdzību iespējams iegūt līdz pat 21000x laimestu no veiktās likmes.

spēļu automāti

Santa VS Rudolf

Ziemassvētku vecīts un ziemeļbriedis Rūdolfs parasti ir labākie draugi, taču par pilnīgi pretējo liecina pazīstamā izstrādātāja NetEnt spēļu automāti Santa vs Rudolf. Klasiskajā 5×3 un 20 izmaksu līniju laukumā redzēsi Santas un Rūdolfa kustīgos “Wild”, kuri sadursmes gadījumā piešķir Rūdolfa bezmaksas griezienu, kuros iespējams iegūt Santas balvu izvēles bonusu.

Spēle ne tikai piedāvā salīdzinoši neierastu un tīkamu dizainu/tematiku, bet arī pieklājīgu laimesta potenciālu.

Xmas Magic

Nedaudz svētku maģijas piedāvā iegūt Play N Go izstrādātājs. Xmas Magic spēļu automāti tiešsaistē nodrošina tradicionālos ziemasvētku simbolus iespaidīgās 50 izmaksu līnijās.

Wild simbolu spēlē reprezentē zelta dāvanu kaste, savukārt trīs Scatter jeb salaveča simboli aktivizēs 10 bezmaksas griezienu bonusu. Interesanti, ka principā spēle ir Play N Go 2015.gadā izdotās Happy Haloween ziemassvētku versija. Kas būtībā nav nekas slikts, bet varbūt varēja tomēr nedaudz vairāk pacensties.

spēļu automāti

Raging Rendeer

Ja nu varbūt esi ziemassvētkus nīdējs, dusmojies kopā ar dusmīgo briedi! Unikālu tematisko spēli piedāvā Isoftbet. 6×4 laukumā iespējams gūt laimestus 4096 dažādos veidos. Tieši briedis ir visvērtīgākais simbols, kas var sniegt 7,5x laimestu no veiktās likmes. Tāpat laba vērtība ir arī brieža draugiem (vai ienaidniekiem?) – vilkiem, kojotiem, pūcēm un zaķiem, kuri izskatās, ka jau ir labi pasvinējuši.

spēļu automāti

Tikmēr “Jingle Spins” bonusa spēlē vari iegūt līdz pat 50 griezienus ar Wild simboliem, kuriem piešķirti 2x vai 3x reizinātāji. Bonusu iespējams aktivizēt atkārtoti, līdz ar to maksimāli iegūstamo griezienu skaits sasniedz pat 100. Vidēji augsta riska spēle tev noteikti sagādās patīkamus brīžus un laimestus.

Ceram, ka šie spēļu automāti tev palīdzēs iesildīties svētkiem kārtīgi. Tomēr ierasti atceries, ka jāspēlē ar mēru un atbilstoši savam budžetam. Priecīgus!