Menu

Krāj Quickspin sasniegumus 11.lv un saņem bonusus!

11.lv

Tagad spēlē spēļu ražotāja Quickspin spēles arī 11.lv kazino, krāj sasniegumus un maini nopelnītos žetonus pret bonusa spēlēm!

Spēlējot Quickspin spēles uz reālu naudu, jūs automātiski krājat sasniegumus. Katrs sasniegums ir saistīts ar kādu notikumu, kas notiek spēlē. Šim spēļu notikumam jānotiek noteiktu skaitu reižu, pirms sasniegums ir pabeigts. Katram sasniegumam ir 4 līmeņi: Bronzas, sudraba, zelta un dimanta. Katram līmenim ir sava atlīdzība.

Sasniegumu lapā var redzēt sasnieguma nosaukumu, aprakstu, kas attiecas uz spēles notikumu, un jūsu progresu, lai pabeigtu sasnieguma līmeni. Jūsu progresā redzamās vērtības ir atkarīgas no jūsu likmes lieluma. Spēlējot ar augstākām likmēm būs nepieciešami mazāk griezieni, lai izpildītu sasniegumu, nekā spēlējot ar zemākām likmēm.

Atlīdzības:

Pabeidzot sasniegumus, jūs saņemsiet balvas žetonu veidā. Žetoni ļauj aktivizēt spēles bonusu (parasti brīvo griezienu bonusa spēle).
Jūs varat izvēlēties iztērējamo žetonu skaitu, kas noteiks likmes lielumu bonusa spēlē. Nospiežot “start”, varēsiet brīvi piekļūt bonusa spēlei. Bonusa spēles laimests tiks pievienots jūsu bilancei kā reāla nauda.

Dažām spēlēm nav bonusu spēles un tājās savāktie žetoni var tikt izmantoti citās Quickspin spēlēs.