Menu

Jaunas futbola tematikas spēles no Cryptologic

Spēlētāji jau kādu laiku gaidīja jaunas spēles no Cryptologic un kad gan būtu labāks laiks, lai nāktu klajā ar futbola tematikas spēlēm, kā šobrīd. Tikko tapis zināms, ka šādas spēles būs veselas divas.

Football Frenzy kopumā būtu vērtējams kā parasts spēļu automāts, taču tam ir arī dažas inovatīvas iezīmes.  Pirms sākt spēli, spēlētājs var izvēlēties kādu no astoņām valstīm, kuru spēlē pārstāvēs. Tajā brīdī karoga simbols pārvēršas par izvēlētās valsts simbolu. Karogs arīdzan kļūst par fonu vairākiem citiem simboliem, kā piemēram fanu, fanu meitenes un trofejas simboliem. Izvēlētā komanda kļūs par spēlētāja komandu bonusa spēles ietvaros, kur tā sacentīsies ar nejauši izvēlētu pretinieku. Šī spēle savā būtībā ir bezmaksas griezienu spēle. Ja griezienu laikā spēlētāja komandas karogs parādās uz pirmā ruļļa, viņa komanda gūst vārtus, bet, ja pretinieku komandas simbols parādās uz piektā ruļļa, vārtus gūst šī komanda. Ja uz trešā ruļļa parādās soda sitiena simbols, vārtus gūst abas komandas. Bonusa spēles beigās spēlētājs saņem laimestu par katriem savas komandas gūtajiem vārtiem. Ja spēlētāja komanda ir guvusi uzvaru, tad laimests tiek dubultots. Ja tiek fiksēts neizšķirts, tad uzvarētāja noskaidrošanai tiek nozīmēti papildus bezmaksas griezieni.

Striker Fortune ir neparasts spēļu automāts. Spēle sākas tukšā laukumā. Arī šeit spēlētājs izvēlas komandu un viņam tiek nozīmēta pretinieku komanda. Brīdī, kad tiek nospiesta Play poga, tradicionālā 5×3 matrica tiek aizpildīta ar spēlētājiem no vienas no komandām vai trofeju simboliem. Izmaksas līniju šajā spēlē nav, bet ir 99 veidi kā savienot 1 un 5 rulli. Savienojums tiek izveidots, ja vienas komandas spēlētāji ir sastājušies horizontālā rindā vai viena diagonālā lauciņa attālumā viens no otra uz blakus esošiem ruļļiem. Par katru šādu savienojumu laimesta bumba var tiks aizspēlēta no vienas malas līdz otrai un spēlētājs var gūt laimestu. Mājinieku komanda gūst vārtus virzienā no kreisās uz labo, bet pretinieki no labās uz kreiso pusi. Laimesti ir atkarīgi no tā, ar cik lielu vārtu starpību mājinieki pārspēj pretiniekus un to kā šīs uzvaras novērtētas izmaksu tabulā. Ja mājinieku komanda zaudē, laimesta nav. Spēlētāju simbolu animācijas un bumbas padošana no viena simbola otram, padara šo spēli par vizuāli ļoti baudāmi. Trofeju simboli var aktivizēt Treniņlaukuma bonusa spēli. Šeit izmaksas ir atkarīgas no gūto vārtu skaita un tām tiek piemērots reizinātājs 3.

Football Frenzy un Striker Fortune var spēlēt visos Cryptologic online kazino.