Jaunākie spēļu automāti – Decembris

Spēļu automāti un to spēļu veidotāji neguļ arī decembrī, tāpēc ir gatavi pārsteigt online kazino spēlētājus ar saviem jaunumiem.

Valkyrie, ELK Studios (4.dec)

Vakar iznākušie spēļu automāti ir labi pazīstamajā vikingu tematikā. “Valkīras senskandināvu mitoloģijā ir disijas, kareivīgas sieviešu dzimuma dievības, kas pakļautas Odinam. Valkīras kaujās izvēlas drosmīgākos cīnītājus un aizved tos uz Valhallu, kur tie kļūst par einherijiem. Tās piedalās arī uzvaru un nāves sadalē kaujaslaukā.” Skan gana traki.

Valkyrie spēle sevī ietver visus minētos mitoloģiskos tēlus. Spēlē ir pieci ruļļi un četras rindas, kuras sevī ietver līdz pat 1024 izmaksas līnijas. Pateicoties tām, ņemot vērā, ka spēle ir augstas variances, iespējams iegūt lielus laimestus. Protams, varam arī saigaidīt wild simbolus, brīvos griezienus un tamlīdzīgi.

Attēlu rezultāti vaicājumam “valkyrie elk studios”

Papildus tam ir arī trīs bonusu iespējas, plašas likmju stratēģiju izvēles. Bonusa spēlēm ir salīdzinoši aizraujoši nosaukumi – Iespēju vairogs, Veiksmes bulta un Likteņa zobens.

Wild – O – Tron, NetEnt (11.dec)

Nav noslēpums, ka roboti cilvēku labā šodien dara ļoti daudz. NetEnt šos kalpotājus padarījuši par Wild-O-Tron galvenajiem tēliem.

Kā jau norāda nosaukums, paredzams, ka spēļu automāti neskoposies ar wild simboliem – šajā spēlē tiem ir gana specifisks fokuss. Tai ir standarta piecu ruļļu, trīs rindu struktūra, kurās iekļautas…bez pārsteigumiem, 20 izmaksu līnijas.

Roboti spēles ekrānā ir wild simbolu trakuma atslēga. Tā sauktā “Wild-O-Tron” funkcija var tikt iedarbināta katra grieziena laikā, pārveidojot konkrētus simbolus Wild simbolos, tādējādi palielinot iespējas iegūt lielus laimestus.  Funkcija wild simbolos var pārveidot līdz pat sešiem simboliem, kas nozīmē, ka wild dominēs spēles laukumā un atvieglos laimestu iegūšanu. Varbūt vizuāli šis nav labākais NetEnt sniegums, taču Wild simboli to noteikti var nosegt.

Action Ops: Snow & Sable, Microgaming (4.dec)

Jaunā Microgaming spēle soloties būt tik pat intersanta un kautiņiem pilna kā jebkurš klasisks detektīvu duo.

Veidota uz piecu ruļļu, trīs rindu un desmit izmaksas līniju pamata, Action Ops ir par taisnības cīnītājiem Snovu un Sabelu.

Spēlē jātur īkšķi par izkaisītajiem simboliem, kuri dod iespēju iegūt brīvos griezienus. Tāpat ar šo simbolu palīdzību iespējams iegūt arī papildu brīvos griezienus to laikā, turklāt bez limitiem. Labas veiksmes gadījumā iespējams tikt pie kaudze brīvo griezienu! Arī šiem spēļu automātiem ir augsta variance, tāpēc ik pa laikam iespējams tikt pie vareniem laimestiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *