Menu

Jaunā Vikings spēle ir klāt!

Jau ziņojām par to, ka spēļu automāti novembrī pārsteigs ar jaunām un īpašām spēlēm. 22.novembrī klajā nākusi NetEnt spēle “Vikings”. 

Faniem nosaukums jautājumus nerada, taču nezinātājiem varam pateikt, ka spēļu automāti balstīti uz slavenu seriālu.

Vikings ir vēsturiska drāma, kas seko Vikingu valdnieka Ragnara Lotbroka gaitām. Seriāls nekavējoties kļuva par hitu, tāpēc būs intersanti novērot, vai spēļu automāti nesīs līdzīgus panākumus.

NetEnt variācijā spēle piedāvā piecus ruļļus un 243 izmaksu līnijas, kā arī dažādas īpašās iespējas, kuras noteikti patiks katram spēlētājam. Likmju intervāls ir gana plašs, sākot no 0.20 monētām likmē, līdz ar to būs pielāgojams plašam spēlētāju interešu lokam.

Kā jau ierasts, NetEnt nepieviļ un spēļu automāti vizuāli izskatās lieliski. Tāpat gana iespaidīgs ir spēles intro, kas palīdz iejusties tās tematikā.

Nav šaubu, ka seriāla fani šo spēli iemīlēs nekavējoties.  Spēle ir pilna ar asu sižetu, episkām cīņām un tamlīdzīgi. Turklāt “wild” simbolu trūkumu lieliski atlīdzina citas funkcijas.

Vikings piedāvā desmit dažādus simbolus, no kuriem pieci ir zemu izmaksu, taču pārējie pieci ir ļoti vērtīgi. Augsto izmaksas simbolu lomā ir seriāla galvenie varoņi un vērts pieminēt, ka tie mēdz palikt ruļļos uz ilgāku laiku gan parastās, gan bonusa spēļu laikā.

spēļu automāti

Tāpat pieejama arī interesanta “hotspot” iespēja. Karstie punkti būtībā ir vietas ruļļos, kuri pārvērš parastos simbolus vērtīgajos.

Vērts arī pieminēt “Shield Wall’ opciju, kura parādās mistisku vairogu grupas simbolu formā. Vairogi atklāj vērtīgos simbolus pirms laimestu noteikšanas.

Vēl episkāka pieredze būs Raid griezienu laikā, kuri paplašina spēles lauku līdz septiņeim ruļļiem, 78,125 izmaksu līnijām un trīs karstajiem punktiem.

Spēļu automāti piedāvā 96.05 izmaksu procentu un izskatās, ka apmierinās daudzus spēlētājus. A+E Networks un NetEnt sadarbība varētu vainagoties ar panākumiem, taču neskriesim notikumiem pa priekšu un ļausim spēlētājiem sniegt savu vērtējumu.

Protams, Vikings spēle pieejama Latvijas labākajos online kazino!