Menu

Izbaudi moderno klasiku Vegas Diamonds spēlē

Spēļu automāti mūsdienās ir ļoti dažādi un piedāvā plašas funkciju dažādības. Tomēr reizēm spēletājiem gribas atgriezties pie klasikas. Kāpēc gan to neizdarīt, ja piedāvājumā ir mūsdienīga spēle?

Vegas Diamonds spēļu automāti, kurus radījis Elk Studio, piedāvā klasisku 3 ruļļu un piecu (liekas maz, ne?) izmaksas līniju spēli.

Tu dodies Vegasas dimantu ceļojumā, kur tevi gaidīs aizraujoši bonusi un citas iespējas. Spēle ir vizuāli pievilcīga un piešķir gaišumu tavam ekrānam.

spēļu automāti

Iespējas

Lai gan spēļu automāti piedāvā tikai tikai trīs ruļļus un piecas izmakas līnijas, ir daudz aizraujošu iespēju. Spēlē atradīsi tādas īpašas opcijas kā “Perfect Match “, “Vegas Diamond Nugde”, bonusa spēles ratu, kurā iespējas vairākkāršot savu laimestu, kā arī klasiskos brīvos griezienus. Pieejami arī Wild reizinātāji, kuru amplitūda ir 2x-5x

Perfect Match

Spēļu automāti piedāvā simbolus, kuri aktivizē papildu griezienu funkciju. Identiski simboli pirmajos divos ruļļos, dod papildu griezienus. Pirmie divi ruļļi stāvēs uz vietas, taču trešais var dot būtisku grūdienu lielākam laimestam.

Vegas Diamonds Nugde

Vērtīgākie un saistošākie simboli spēlē. Tu saņemsi milzīgu laimestu, atkarībā no likmes lieluma un ja dimanti tiek iegūti Perfect Match spēlē, laimests var trīskāršoties.

Bonusa spēle Laimes rats

Trīs bonusa simbolu kombinācija tevi novedīs pie laimes rata ar trim (!) iespējām. Spēlētājam ir trīs griezieni un rats ar trim līmeņiem -bronzas, sudraba un zelta. Bronzas ratā var maksimāli 100x laimestu, taču zelta ratā pat 1000X.  Ja saņem free spins, tev ir iespēja izmantot piecus bezmaksas griezienus, ar iespēju pieckāršot laimestu.

Secinājumi

Ar pieciem ruļļiem un trim izmaksas līnijām spēļu automāti piedāvā klasiku ar pamatīgu mūsdienu garšu. Spēle ir augstas variances, līdz ar to būs daudz tukšie griezieni, tomēr veiksmes gadījumā iespējams iegūt lielus laimestus. Tāpat milzīgu grūdienu var dot minētie bonusi.

Maksimālais laimests ir 200 000 monētu, kas nozīmē 2000 reizes lielāka summa par griezienā esošo. Bet neesi pašpārliecināts, tam nepieciešama milzīga veiksme.

Spēle noteikti prasīs laiku un pacietību, taču tas noteikti var atmaksāties!