Menu

Iesildies helovīnam ar jauno NetEnt spēli!

Klāt gada tumšais un spokainais laiks, tāpēc spēļu automātu operators NetEnt netur sveci zem pūra un izdod jaunu helovīnu tematikā balstītu spēli Halloween Jack!

Ir viena zīmīga lieta, ar kuru NetEnt nepieviļ, un tie ir spēļu koncepti, to esam pieredzējuši vairākkārt. Šī operatora spēļu cienītāji noteikti halovīnu spēlē atradīs līdzības ar labi zināmo Jack And The Beanstalk.

Halloween Jack piedāvā piecus ruļļus un 20 izmaksu līnijas, turklāt likmju variācijas ir pietiekami plašas lai piesaistītu gan augsta, gan zema riska spēlētājus.

Vizuāli spēļu automāts izskatās lieliski un ir helovīnam atbilstošs. Spēles pamatā ir kapsēta, kuru papildina tumsa un migla, turklāt skaņu efekti padara spēles atmosfēru vēl biedējošāku.

Halovīns ir spokainu joku un saldu saldumu laiks. NetEnt spēli padarījis gana saldu, izstrādājot to līdz sīkākajām detaļām. Lieliska spēles mehnānika apvienota ar sulīgiem bonusiem. Līdzīgi kā minētajā Jack And The Beanstalk, Halloween Jack piedāvā iespaidīgo “Walking Wild” funkciju.

Papildus tam pieejami brīvie griezieni, kur bez sākuma 10 griezieniem iespējams iegūt vēl trīs un to laikā pieejami trīs īpašie wild simboli.

Tumšie oktobra vakari noteikti ir īstais laiks, lai izmēģinātu šādu automātu, tāpēc doties uz savu iecienītāko kazino un neaizmirsti arī izmēģināt veiksmi bezmaksas spēlēs!