Menu

IAUI piedāvā bezmaksas psihologa konsultācijas azartspēļu atkarīgajiem

azartspēles

Azartspēles ir izklaide, taču reizēm tās mēdz radīt dažādas nepatīkamas problēmas. Latvijas azartspēļu regulators IAUI kopš 1.jūlija piedāvā bezmaksas psihologa konsultācijas.

“Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija informē, ka no 2019. gada 1. jūlija personām, kurām azartspēļu spēlēšana rada problēmas, ir iespēja saņemt valsts nodrošinātas psihologa konsultācijas azartspēļu atkarību problēmu risināšanai, ” vēsta IAUI mājaslapā pieejamā informācija.

Konsultācijas sniegšot Magdalēna Pranaite – maģistra grāds psiholoģijā, sertificēta klīniskajā, veselības un konsultatīvajā psiholoģijā, ar vairāk kā 10 gadus ilgu pieredzi darbā ar atkarīgām personām un viņu tuviniekiem .

Azartspēļu spēlētājiem un viņu tuviniekiem (atsevišķi) iespējams saņemt gan individuālās konsultācijas, gan vienlaikus saņemt atbalstu arī grupā, kur var rast sapratni, iepazīt cilvēkus ar līdzīgām problēmām, gūt spēku, dzirdēt problēmu risinājumus, pieredzi.

“Kad azartspēles kļūst par atkarību, cieš ne tikai azartspēļu spēlētājs, bet arī viņa līdzcilvēki un palīdzība nepieciešama visai ģimenei. Tomēr pirmais solis jāsper pašam spēlmanim. Psihologs var palīdzēt spert šo pirmo soli, kas sevī ietver problēmas atzīšanu, pieņemšanu un risinājumu meklēšanu, ” skaidro IAUI.

Konsultācijas notiek gan klātienē ( Rīgā, Stabu ielā 18, 2. stāvā Izložu un azartspēļu uzraudzības telpās no 8.30 līdz 17.00), gan arī neklātienē (telefons, skype).

Plašāka informācija meklējama IAUI mājaslapā.