Greentube dubulto karstumu ar Twin Spinner Sizzling Hot Deluxe


Jaunas vēsmas leģendārajai “Sizzling Hot Deluxe” spēlei piešķīris “Greentube”, laižot klajā spēles “Twin Spinner” versiju.

Klasiskā augļu spēļu automātu spēle papildināta ar dubultaugstu izklaidi, spēlētājam piedāvājot veselus divus 5×3 formāta laukumus ar piecām izmaksu līnijām katrā.

Protams, spēles vērtīgākais simbols ir “Seven”, kas piecu simbolu kombinācijā sniegs pat 1000x laimestu. Papildus tam spēlē ir arī “Scatter” simboli, kuri sniedz laimesta izmaksu par vismaz trim simboliem jebkur spēles laukumā.

“Bet Balance” funkcija ļauj spēlētājam sadalīt savu spēles likmi starp diviem spēles laukumiem, tādējādi nodrošinot lielāku iespēju tikt pie laimestiem. “Twin Spinner Sizzling Hot Deluxe” ir “Greentube” pirmā “Twin Spinner” sērijas spēle ar svaigu piesitienu sen zināmai spēļu automātu klasikai un lielu uzvaru potenciālu, kas piesaistīs visdažādākos spēlētājus.

Simbolu dizains spēlē palicis tieši tāds pats kā klasiskajā “Sizzling Hot Deluxe” spēlē, bet, protams, tas viss parādās divos atseviškos laukumos.

“”Twin Spinner” mehānika pievieno pavisam jaunu dimensiju “Sizzling Hot” pieredzei un piedāvā spēlētājiem gūt lielus laimestus divos ruļļos, ” stāsta “Greentube” pārdošanas daļas vadītājs Markus Antls. “Tas ne tikai pievieno papildu azartu spēlei, bet arī ļauj pielāgoties tādiem tirgiem kā Vācija, kur ir garām minimālais grieziena ilgums.”

“Twin Spinner Sizzling Hot Deluxe” ir gatavs uzkurināt azartspēļu pasauli ar dubultu jautrību un dubultu karstumu.