Greentube laidis klajā jaunu populārās Book of Ra spēles versiju


Īpašus jaunumus sagādājis spēļu ražotājs “Greentube”, kas laidis klajā jaunu versiju populārajai un leģendārajai “Book of Ra” spēlei – “Cash Connection – Book of Ra”.

Šajā “Cash Connection” sērijas un “Book of Ra” brenda kombinācijā spēlētāji ir saģērbti haki krāsas drēbēs no galvas līdz kājām, lai dotos klasiskajā piramīdu dārgumu ceļojumā 5×3 izmēra laukumā.

“Cash Connection – Book of Ra” galvenā atšķirība ir “Lock and Spin” papildgriezienu bonuss, kas nomainījis klasisko bezmaksas griezienu bonusu ar īpašajiem izplestajiem simboliem. Lai saņentu iespēju cīnīties par “Mini”, “Minor”, “Major” vai “Grand” džekpotiem, grieziena laikā jāiegūst seši vai vairāk “Coin” simboli.

Tad spēlētājam tiek piešķirti trīs papildgriezieni, kas tiek atjaunināti uz sākumpunktu, iegūstot jaunus “Coin” simbolus. Aizpildot spēles laukumu, spēlētājs saņemt “Grand” džekpotu, tāpat bonusa laikā iespējams iegūt “Coin” simbolus ar “Mini”, “Minor” vai “Major” džekpotu vērtībām.

Dažas vērtības nemainās – arī šeit pieci “Explorer” simboli pamatspēlē sniegs iespaidīgu laimestu, 500x no izdarītās likmes summas.

“”Cash Connection sērija ir sevi pierādījusi kā lielisku papildinājumu mūsu “Home of Games”, ar iespēju iegūt lielus laimestus, ” stāsta “Greentube” pārdošanas un kontu menedžmenta vadītājs Markuss Antls.

“Slavenā “Book of Ra” brenda un “Lock&Spin” mehānikas pievienošana nozīmē to, ka spēlē ir papildu izklaides un piedzīvojumu elements. Mēs esam pārliecināti, ka tas piesaistīs spēļu sērijas fanus, kā arī tos, kas vēl nav iepazinušies ar šo aizraujošo sāgu.”

Jauno “Book of Ra” spēli meklē labākajos Latvijas online kazino.

Emīls Rubenis