Slavenajā “Mega Fortune” laimēts kārtējais miljonu džekpots


Atpazīstamajā “NetEnt” spēlē “Mega Fortune” laimēts pirmais džekpots piecu mēnešu laikā.

Šiem online spēļu automātiem ir plaša vēsture sapņu piepildīšanā, un pēdējais laimētājs nav izņēmums. Šoreiz veiksmīgais spēlētājs ieguvis spēles Mega džekpotu 2 607 654€ vērtībā.

“Mega Fortune” zina, kā piepildīt cilvēku sapņus, un tā to ir paveikusi vēlreiz. Iegūtie 2,6 miljoni eiro ir “NetEnt” spēles 58. džekpots, vidēji to izmaksājot reizi 11 nedēļās. Spēles lielākais džekpots iegūts 2013. gadā, kad kāds spēlētājs ieguva galvu rebinošus gandrīz 18 miljonus eiro.

“Mega Fortune” ir populāra tās vienkāršuma un aizraujošās džekpota spēles dēļ, kas rada episku spriedzi katrā griezienā. Džekpots ir viens no trim spēlē iesaistītajiem, un katru reizi, kad kāds veic griezienu, džekpota balva pieaug, tāpat kā lielākajā daļā progresīvo džekpotu spēļu.

Kā jau katrā progresīvā džekpota spēlē, jo ilgāk tas netiek laimēts, jo lielāks tas kļūst. Lai iegūtu džekpotu, nepieciešams nokļūt bonusa spēlē, kur spēlētājs nokļūst pie lielā laimesta rata. Nokļūstot rata iekšējā rullī, pastāv liela iespēja iegūt iespaidīgu naudas laimestu.

Par pēdējo laimīgo uzvarētāju nekas daudz nav zināms, taču jābūt drošiem, ka viņš šobrīd izbauda greznu dzīvesstilu kaut kur pludmalē ar pina koladu vienā rokā un daudz dolāra banknotēm otrā. Jādomā, ka džekpots tiks iztērēts kā tam pienākas.

Jāatzīst, ka minētā spēle, līdzīgi kā citas starptautiskās progresīvā džekpota spēles nav pieejamas Latvijas labākajos online kazino, taču tur noteikti atradīsi citas aizraujošas džekpota spēles.