Dodies briesmoņu medībās ar Monster Hunt Gigablox


Viens no vadošajiem spēļu automātu spēļu izstrādātājiem “Yggdrasil” ir apvienojis spēkus ar “Peter&Sons”, radot “Monster Hunt Gigablox” spēli.

6×4 laukuma spēļu automāti ar mazās studijas nepārspējamo mākslas stilu un populāro kaskādes mehānismu piedāvā varoņu pulcēšanos tavernā, kur tie gatavojas medīt briesmoņus, kas apdraud viņu zemi.

Spēle piedāvā jau citās relīzēs redzēto “Gigablox” mehānismu, kur katra grieziena laikā kāds no simboliem var parādīties 2×2-6×6 izmērā.

Ruļļos pēc nejaušības principa var parādīties līdz pat trīs aizstājējsimboli, kamēr uzvara pamatspēlē piešķir papildgriezieinu. Veiksmīgs papildgrieziens paplašina laukumu par vienu rindu, maksimāli līdz pat astoņām. Papildgriezieni turpinās, kamēr spēles laukumā rodas uzvarošās kombinācijas.

Pieci vai vairāk “Scattter” simboli aktivizē bezmaksas griezienu bonusu, kas tiek aizvadīts 6×8 spēles laukumā ar 100 izmaksu līnijām. Tāpat bonusa laikā iespējams iegūt līdz pat 10x laimesta reizinātāju.

“”Monster Blox Giga Blox” sniedz kārtējo episko piedzīvojumu “YG Masters” piedāvājumā, kur pilsētas drosminiekiem jācīnās ar bezbailīgiem briesmoņiem, ” stāsta “Yggdrasil” produkta un programmu vadītājs Stjuarts Makkartijs.

“Izmantojot “Gigablox” mehānismu kopā ar papildgriezieniem un bezmaksas griezieniem, “Peter&Sons” atkal ir spējuši radīt kaut ko unikālu viņu sasaistošajā stilā. Nevaram sagaidīt, kā mūsu spēlētāji uz to reaģēs”.

“”Monster Blox Gigablox” ir kārtējais darbību pilnais hits no mūsu komandas un mēs ar to esam ļoti lepni, ” skaidro “Peter&Sons” biznesa attīstības vadītājs Janns Bautista.

“Šī ir kārtējā aizraujošā spēle, kas izlaista kā daļa no “YG Masters” programmas un mēs esam dedzīgi turpināt sasniegt šādus sasniegumus kopā. Mēs izbaudām spēcīgās attiecības ar “Yggdrasil” un mēs redzam iespēju stratēģiski izmantot tās augstas veiktspējas sistēmas visā mūsu piedāvājumā.”