Menu

Dead or Alive 2 tuvojas!

Iespējams, ka lielākajai daļai šīs spēles nosaukums nav svešs, it īpaši tiem, kam patīk augsta riska spēļu automāti. Izstrādātājs NetEnt paziņojis, ka drīzumā gaidāma spēles otrā daļa.

Pirmā daļa spēlētājiem pieejama jau kopš 2009.gada, tāpēc kļuvusi par sava veida klasiku.

Kā zināms, Dead Or Alive sastāv no pieciem ruļļiem un deviņām izmaksu līnijām, tā piedāvā dažādus īpašos “wild” simbolus, kā arī brīvos griezienus. Spēle ir mežonīgo rietumu tematikā un visvērtīgākie simboli ir zižļi un zagļi no mežonīgajiem rietumiem.

NetEnt vēsta, ka Dead or Alive otrā daļa iznāks aprīļa beigās, un tās veidošanā izstrādātāji iesaistījuši dažādus ekspertus, lai nodrošinātu labākās kvalitātes grafikas, mehāniku un skaņas.

Tāpat nodrošināta sadarība ar slaveniem video straumētājiem jeb strīmeriem, ar kuru palīdzību varēs iegūt atsauksmes no pašiem spēlētājiem, kā arī tie dažādos veidos iesaistīsies spēles veidošanas procesā.

Parasti spēļu nākamās daļas rada šaubas par to, vai tā spēs būt labāka par oriģinālu vai tajā nepazudīs iecienītas detaļas. NetEnt iesaka neuztraukties, jo pamati noteikti tikšot saglabāti. Protams, ar dažādiem uzlabojumiem un pārsteigumiem.

Izstrādātāji cer, ka Dead Or Alive 2 piesaistīs vēl vairāk augsta riska un visādi citādi aizraujošu spēļu automātu cienītājus.