Menu

Četras inovatīvas spēļu automātu funkcijas, kas paceļ izmaksas nākamajā līmenī

Spēļu automāti jau labu laiku nav tikai augļu simboli un izmaksu līniju sērijas. Pēdējo gadu laikā tie ir strauji progresējuši, sasniedzot milzīgu auditoriju un piedāvājot ļoti inovatīvas iespējas. Daļā gadījumu pat ne tikai inovatīvas, bet arī ienesīgas.

Protams, tajā pašā laikā veiksme automātos atkarīga tikai no divām lietām : izmaksu procenta un variances. Pat ar visām labākajām iespējām, spēļu automāti ar 60% izmaksu procentu nestrādās tavā labā.

Jebkurā gadījumā, pastāv pāris funkcijas, kuras uzlabo spēlēšanas pieredzi un padara to azartiskāku. Zemāk esam aprakstījuši, mūsuprāt, aizraujošākās un ienesīgākās.

Lavīnas ruļļi

Mēs visi labi zinām, kā iegūt laimestu tradicionālajos spēļu automātos – simboliem kādā no izmaksas līnijām jāsastājas blakus. Šodien tas nav vienīgais veids kā iegūt laimestu. Lavīnas sistēma, kura pirmo reizi parādījās Gonzo’s Quest  , izmanto mazliet citādāku metodi.

Lavīnas spēlēs ir izmaksas līnijas, taču ruļļi negriežas kā tas ierasts. Tā vietā simboli krīt no ekrāna augšas. Ja tiek iegūta uzvarošā kombinācija, to nodrošinošie simboli pazūd un no augšas nokrīt jauni. Turklāt, tas neprasa atkārtotu griezienu. Citiem vārdiem sakot, pēc uzvaras iegūšanas spēlētājs būtībā iegūst papildu griezienu. Ja arī jaunie simboli nodrošina uzvaru, brīvais grieziens turpinās. Teorētiski šāda funkcija ļauj vienā griezienā iegūt lielus laimestus, ja vien veiksme ir tavā pusē.

Grupas izmaksa

Grupas/klasteru (cluster) sistēma pirmo reizi izmantota Aloha Cluster Pays spēlē. Šī sistēma ir nedaudz radošāka par minētu lavīnas, turklāt spēļu automāti neizmanto izmaksu līnijas. Mērķis ir grieziena laikā savākt trīs identiskus simbolus, kuri saskarās grupā. Būtībā, princips ir līdzīgs kā visiem pazīstamajā Tetris. Kad šāda grupa ir noformēta, simboli pazūd no laukuma un vietā parādās citi. Līdzīgi kā lavīnā, arī šeit iespējams iegūt atkārtotas uzvaras vienā griezienā. Šāda sistēma nodrošina arī labāku laimestu biežumu un ātrāku spēli. Spēļu skaits, kuras izmanto šādu sistēmu tikai pieaug tāpēc ir vērts pamēģināt.

Vairāki ekrāni

Šāda veida spēļu automāti iepriekš bija pieejami zemes kazino. Šāda veida automātos ir divi ekrāni, spēlētājs sāk pirmajā, taču turpina otrajā, ja izpildās noteikts kritērijs (piem., izkrīt trīs wild). Otrajā ekrānā noteikumi ir tādi paši kā pirmajā, taču simboli un vērtības ir citādākas. Otrais ekrāns vienmēr izmaksā vairāk un biežāk. Ir automāti, kuros, lai nokļūtu otrajā ekrānā, nepieciešams saniegt noteiktu rezultātu. Šādos gadījumos, ja bilance nokrīt zem noteiktā, spēle atgriežās pirmajā ekrānā. Būtībā spēle notiek starp abiem ekrāniem. Ļoti laba opcija, ja regulāri nokļūsti otrajā ekrānā.

Plaša tīkla džekpoti

Šis ir relatīvi jauns koncepts. Šādās progresīvo automātu spēlēs, džekpots uzkrājās vienotā brenda fondā. Jā, vienots džekpots ir vairākās spēles, taču tas atsevišķām spēlēm. Šāda veida spēļu automāti uzkrāj vienotu džekpotu no vairākām spēlēm.

Labākais piemērs ir Playtech veidotie Marvel automāti. Ir vairāki supervaroņu automāti, kuri pieder Playtech un tie visi ir savienoti vienā džekpotā, kurš dēvēts par Marvel džekpotu. Tas nozīmē, ka visu spēļu likmes nokļūst vienotā džekpotā, kuru var iegūt jebkurā spēlē.

Bez pārstegumiem, džekpoti šādās sistēmās ir milzīgi. No otras puses, iesaistot vairākus automātus, iesaistās vairāki spēlētāji, līdz ar to iespējas iegūt džekpotu ir līdzīgas kā uzvarēt loterijā – tieši tā, nereālas.

Kā jau minējām sākumā, džekpoti un iespējas nav galvenie kritēriji spēļu automāta izvēlē. Tomēr neviens neliedz padarīt automātu spēlēšanu kaut nedaudz aizraujošāku.