Dodies dziļākos ūdeņos ar “Bigger Bass Bonanza”


Spēļu ražotājs “Pragmatic Play” septembra mēnesī klajā laidis “Bigger Bass Bonaza” spēli, kurā spēlētāji var iejusties makšķernieka lomā un doties dziļajos ūdeņos pēc lielajām zivīm.

Kā sava populārā priekšgājēja “Big Bass Bonanza” sekotājs, “Bigger Bass Bonanza” spēlētājiem sniedz plašāku spēles laukumu (5×4, 12 izmaksas līnijas) un iespēju iegūt līdz pat 4000x laimestu, kas ir divas reizes vairāk nekā oriģinālā.

Neona apgaismotās ostas spēlē, kuras tropiskā apkārtne atgādina Maiami, spēlētājiem jābūt vērīgiem, jo jebkurā brīdī var parādīties vērtīgi bonusi un balvas.

Līdzīgi kā spēles pirmajā versijā, trīs vai vairāk “Scatter” simboli aktivizē bezmaksas griezienu bonusu ar 10 griezieniem, kur katrs papildu “Scatter” piešķir vēl piecus griezienus. Tāpat “Scatter” simboli bonusa laikā atnesīs lielus laimestus, kamēr caur ierastajām izmaksas līnijām iegūstami zemākas vērtības laimesti.

Aizstājējsimboli tiek uzkrāti indikatorā, kas piešķir papildu griezienus ar laimesta reizinātāju, tikmēr “Fish” simboli sniegs papildu laimestus, ja tie laukumā atradīsies vienlaicīgi ar aizstājējsimbolu.

“Mēs esam priecīgi laist klajā kārtējo produktu sadarbībā ar “Reel Kingdom”, kas mums ļauj sasniegt vairāk spēlētāju kā jebkad iepriekš, ” stāsta “Pragmatic Play” biznesa attīstības vadītājs Josi Barzelijs.

“Aizraujošajā tematikā veidotā spēle ir papildināta ar jaunām funkcijām, katra ar nolūku palīdzēt zvejniekiem izbaudīt lielo lomu.”

“Bigger Bass Bonanza” ir “Pragmatic Play” pēdējais hits, kas seko tādām populārām relīzēm kā “5 Lions Megaways”, “Fruit Party 2”, “Rise of Giza PowerNudge” un vairāk nekā 200 citām ražotāja portfolio esošajām spēlēm.

Ivars Lielmanis