Menu

Biedējošākie, spokainākie Helovīnu spēļu automāti!

Dažādi mošķi ir aktivizējušies, jo klāt gada briesmīgākie svētki -Helovīns. Šādas tematikas spēļu automāti jau ir pamanīti mūsu saturā, taču šoreiz apskatīsim visus vienuviet.

Bloodsuckers 2

Attēlu rezultāti vaicājumam “bloodsuckers 2”

Izlaista 2017.gadā NetEnt spēle ir ļoti populārās spēles Bloodsuckers turpinājums, kurš piedāvā labākas kvalitātes grafikas un turpina vampīru un citu mošķu stāstu. Tieši šie spēļu automāti ir 11.lv nedēļas spēle, tāpēc steidz to izmantot!

Bloodsuckers ir standarta pieci ruļļi, trīs rindas un fiksētas 25 izmaksu līnijas. Papildus tam, spēlei ir divas nejauši aktivizējamas bonusa spēles – brīvie griezieni un Slēpto dārgumu bonuss, kurš uzlabo uzvaru potenciālu.

Halloween Jack

Arī par šo NetEnt jaunumu rakstījām pavisam nesen.  Izlaista pirms nedēļas, spēle piedāvā krietnu daudzumu briesmīgu tēlu. Kā jau minējām iepriekš, daudziem šī spēle noteikti saistīsies ar labi pazīstamo Jack And The Beanstalk. Kas zin, varbūt jaukais Džeks pārgājis tumšo spēku pusē?

Haloween Jack ir pārāk labs, lai to neizmēģinātu – mūzika, grafika, spēles formāts – izcili.

Halloween

Attēlu rezultāti vaicājumam “halloween microgaming slot”

Neiztikt bez klasikas, jo bez vecā nebūs arī jaunais. Šī Microgaiming spēle ir balstīta uz ikoniskas šausmu spēles. Spēļu automāti piedāvā filmas varoņus kā simbolus un piecu ruļļu, trīs rindu un 50 izmaksas līniju spēle piedāvā trīs bonusu opcijas – Saldumus vai Izjokosim rats, brīvie griezieni un Bogeyman bonuss.

Jāatzīst, ka spēle ir tikpat nemirstīga kā filma, uz kuras tā balstīta, tāpēc katra gada oktobrī šī ir must-have/try spēle.

Happy Halloween

Attēlu rezultāti vaicājumam “happy halloween slot”

Šī 2015.gadā izdotā Play N Go spēle noteikti ir aktuāla vēl šodien. Spēļu automāti sevī ietver jaukā un briesmīgā apkopojumu, ko paspilgtina bagātīgais un krāsainais dizains.

Spēlē ir daudz raganu, monstru un mūmiju, tomēr neka nav briesmīgāks par bērniem pašsagatavotos kostīmos. Happy Halloween piedāvā piecus ruļļus un četras rindas, kurās iekļautas 50 izmaksu līnijas. Tāpat pieejami arī “Witchy Scatters” un “Jack O’Lantern Wild” bonusus un klasiskā “Gamble” opcija, kuri palīdzēs nokļūt pie lieliem laimestiem.

Pumpkin Smash

Attēlu rezultāti vaicājumam “pumpkin smash slot”

2017.gadā izdotā spēle reprezentē Yggdrasil spēju radīt aizraujošas spēles.

Spēļu automāti apkopojuši divas ļoti dažādas ar ķirbjiem saistītas helovīnu tradīcijas. Relatīvi vienkāršā spēle balstīta uz 5×3 ruļļu formātā, kā arī 20 izmaksas līnijām. Bonusa spēlē spēlētājiem ir iespēja dauzīt ķirbjus ar iespēju iegūt lielas uzvaras.

Wolf Hunters

Attēlu rezultāti vaicājumam “wolf hunter slot”

Mēnesi vecā Yggdrasil spēle jau ieguvusi šausmu un fantāzijas žanra cienītāju simpātijas.

Divi mednieki medī vilkus ar īpašu mehāniku palīdzību, kas pastiprina to spējas, Krāj enerģijas simbolus, lai palielinātu mednieku iespējas iegūt medījumu.

Protams, spēlē ir pazīstamās opcijas – Wilds, brīvie griezieni utt. Spēle ir pilna ar aizraujošām opcijām un ir lieliska, pateicoties grafikām un skaņām.

Tā teikt, briesmoņiem bagātus svētkus, un steidz aplūkot Latvijas online kazino piedāvājumu!