Menu

Bezriska griezieni NetEnt spēlēs no Betsafe!

Īpašu piedāvājumu jaunākajās NetEnt spēlēs piedāvā Betsafe kazino. Spēlē, apgrozi nepieciešamo naudas summu un iegūsti bezriska griezienus!

Pirmdien-ceturtdien spēlē Scudamore Super Stakes, Temple of Nugdes un Fruit Case, apgrozi vismaz 100 eiro un saņem 25 bezriska griezienus attiecīgajā spēlē!

Svarīgi: Katrā piedāvājuma periodā balvu var saņemt tikai vienu reizi. Piemēram, ja Tu apgrozīji €100 gan pirmdien, gan otrdien, Tu saņemsi 25 bezriska griezienus tikai vienu reizi. Lai izmantotu bezriska griezienus, iestati grieziena vērtību €0,2 un veic 25 griezienus, pēc tam saņemsi €5 atpakaļ.

*Temple of Nudges minimālā grieziena vērtība ir €0,25. Veicot 25 griezienus Tu saņemsi €6,25 naudas atmaksu.

Noteikumi:

1. Šis piedāvājums ir spēkā no 2019. gada 3. aprīļa plkst. 00:00 līdz 2019. gada 30. jūnija plkst. 23:59 pēc Latvijas laika.

2. Lai izmantotu piedāvājumu, klientam ir jābūt Latvijas rezidentam un jāreģistrējas piedāvājumam.

3. 25 bezriska griezieni attiecīgajā spēlē tiks pievienoti klienta kontā automātiski, tiklīdz klients būs apgrozījis vismaz €100 no pirmdienas līdz otrdienai, no trešdienas līdz ceturtdienai un/vai no piektdienas līdz svētdienai jebkurā spēļu automātā.

4. Visi bezriska griezieni ir derīgi 48 stundas no to pievienošanas brīža klienta kontā.

5. Lai aktivizētu bezriska griezienus, klientam jāiestata minimālā grieziena vērtība un jāveic 25 griezieni par saviem līdzekļiem. Pēc tam klients saņems naudas atmaksu par 25 veiktajiem griezieniem par minimālo vērtību.

6. Betsafe ir šī piedāvājuma vienīgais arbitrs, un tā lēmumi ir galīgi un saistoši.

7. Betsafe patur tiesības mainīt šī piedāvājuma noteikumus vai atcelt to jebkurā laikā, bez iepriekšēja brīdinājuma