Menu

Beach – pludmales dārgumi jaunajā spēlē

Kā ierasts, turpinām jūs informēt par jaunumiem spēļu pasaulē un viens tāds pavisam nesen pievienojies Net Entertainment lieliskajam spēļu klāstam. Jaunais spēļu automāts Beach sevī mēģina apvienot milzīgo popularitāti iekarojušā Gonzo’s Quest un allaž aktuālās jūras tematiku spēļu automātu pasaulē.

Šajā video spēļu automātu spēlē varēsiet atsēsties un pacelt savas kājas augšā, lai relaksētos jūras krastā. Šī pludmale jebkurā brīdi var jums izskalot kādu pārsteigumu vai apdāvināt ar kādu no daudzajām spēles iespējām, kā piemēram bezmaksas viļņi un unikālais Astoņkāja wild simbols, kas spēj radīt vairākus laimestus vienlaicīgi. Tāpat simboli var mainīties vietām, lai radītu papildus laimestus. Tāpēc apsēdieties šīs lieliskās pludmales krastā un lūkojiet, kādus laimestus tā var jums sniegt.

Spēles simboli izvietoti ierastās piecās kolonnās un trīs rindās. Izmaksas līniju skaits ir fiksēts pie 20. Izziņotā spēles laimestu /likmju attiecība ir 96.8%, bet maksimālais žetonu skaits, kuru var laimēt uz vienas izmaksas līnijas ir 40 000.

Šo spēli variet izmēģināt divos mūsu ieteiktajos interneta kazino – Unibet.com un Betsafe.com.