Menu

10 iemesli, kāpēc dzīvot Lasvegasā

Ir daudzi cilvēki, kas savās domās ir apsvēruši pārcelšanos uz Vegas ieleju, tomēr lielais vairums no tiem tā arī nav spējuši pieņemt gala lēmumu un turpināt dzīvi “grēku pilsētā”.

Netaisamies viņus vainot, jo šajā pilsētā ir grūti nodalīt faktus no izdomājumiem. Ja prasīsiet viedokli citiem, tad ātri vien konstatēsiet, ka ir tikai divas cilvēku kategorijas:

1.    Cilvēku, kas neieredz šo pilsētu un nekad neieteiktu uz to pārvākties.
2.    Cilvēki, kas mīl šo Lasvegasu un apgalvo, ka jūs būsiet traks, ja ātri neiegādāsieties tur vairākus nekustamos īpašumus, kur vienā dzīvotu pats, bet pārējos izīrētu, lai ātri kļūtu pasakaini bagāti.

Neitrāla viedokļa par Vegasu parasti nav un tā var būt problēma, ja pieņemamais lēmums ir tik nopietns.

Kāda tad ir Lasvegasa? Noteikti ne slikta. Ir gana daudz labu iemeslu, kāpēc tur nodzīvot vismaz daļu savas dzīves. Šeit esam apkopojuši 10 iemeslus, kāpēc jums vajadzētu pārcelties uz Lasvegasu.

1) Azartspēles

Ja šī izklaide jums sagādā baudu, tad esam pārliecināti, ka labāku vietu par Vegasu jums neatrast. Pokera spēlētāji, blackjack mīlētāji, augsto likmju veicēji totalizatoros vai spēļu automātu laimestu mednieki – visiem šī būs labākā laika (un naudas) pavadīšanas vieta.

Pēc 11.septembra Vegas Strip ir daudz tukšāka, tomēr šī vieta joprojām var piedāvā vairāk bezmaksas maltītes tādās vietās kā the Suncoast un Palms nekā jūs varēsiet saskaitīt. Šeit pret vietējiem izturās ar vienlīdzīgi augstu cieņu kā pret tūristiem.

Īsāk sakot, ja uz kaut ko ir iespējams uzlikt naudu, tad to noteikti var izdarīt arī Lasvegasā!

2) Izklaide

Šeit ar Vegasu sacensties būs grūtu jebkurai pasaules metropolei.

Bieži vien cilvēku prātos Vegasas izklaide aprobežojas tikai ar cirka šoviem vai, piemēram, Veina Ņūtonu izrādēm, tomēr tas ir ļoti šaurs skatījums uz to, ko „grēku pilsēta” var jums piedāvāt.

Kā tad ar Pearl Jam koncertu MGM Grand, Guns N’ Roses uz Joint skatuves, Foo Fighters, The Smashing Pumpkins un The Black Crowes šoviem Pearl un Prince šovu Rio. Šis saraksts ir tikai ilustrācijas tam, ko katra viesnīca un kazino dara, lai tūristu tūkstoši izvēlētos tieši viņus par savu apmešanās vietu. Ļoti iespējams, ka Vegasu varētu nodēvēt par pasaules dzīvās mūzikas galvaspilsētu

Pieskaitiet šim sarakstam cirka šovus, Shows, komēdiju šovus, maģijas izrādes, izstādes un sporta notikumus un jūs redzat, ka Vegasa garlaikoties noteikti neliks.

3) Ēšana

No maziem un mīlīgiem līdz smalkiem piecu zvaigžņu restorāniem – pārsteidzoši, ka izolētai tuksneša pilsētai izdodas piedāvāt tādu maltīšu daudzveidību un kvalitāti. Vairumā gadījumu jebkurš ēdiens, kuru spēsiet iedomāties, ļoti iespējams, būs atrodams kaut kur šīs pilsētas piedāvājumā.

Patīk zviedru galdi? Vegasā tie ir labākie pasaulē. Wynn, Bellagio, Paris… viss, ko varam iedomāties, jau gatavs – atliek tikai uzlikt sev uz šķīvja un baudīt.

4) Dzīvošanas izmaksas

No dzīvošanas viedokļa Lasvegasa ir, iespējams, viena no lētākajām lielajām pilsētām.
Daļu no ietaupītā gan nāksies iztērēt par, piemēram, elektrības rēķinu par 24 stundas diennaktī ieslēgto kondicionieri, tomēr arī Rīgā mājas cenas zem $150,000 un īre zem $1,300 pašā pilsētas centrā nemaz nebūs tik viegli atrodamas.

5) Laika apstākļi

10 centimetri nokrišņos gadā padara Lasvegasu par sausāko pilsētu ASV. Otrajā vietā ir Fīniksa, kurā līst divas reizes vairāk. Tāpat Vegasa ir arī saulainākā Amerikas pilsēta.

Vairumam cilvēku laika prognoze ar pastāvīgu sauli, mazu mitrumu, bez sniegiem un lietiem šķiet gana vilinoša.

6) Kvalitāte par labu cenu

Salīdzinājumā ar citām pasaules lielpilsētām, viesnīcu cenas-kvalitātes attiecība Vegasā šķiet ir labākā pasaulē. Lai gan arī šeit cenas nu jau ir pacēlušās, tomē tas, ko jūs saņemsiet par savu naudiņu, noteikti neliks jums vilties. Augsta līmeņa apartamenti, lieliski skati un pasaules labākie peldbaseini par salīdzinoši niecīgu cenu.

Papētiet Vegasas viesnīcu piedāvājumus un mēs apsolām, ka spēsiet atrast tādas pērles, par kurām pat nesapņojāt. Esiet vērīgi un jūs varēsiet apmesties turpat uz Las Vegas Strip ar minimālām izmaksām.

7) Nebrauciet ciemos, aiciniet ciemiņus pie sevis

Tā taču ir „grēku pilsēta” – visi grib to redzēt. Ja dzīvosiet Vegasā, vienkārši aiciniet cilvēkus pie sevis. Un viņi brauks.

Tas pats attiecas arī uz darījumu partneriem, kas noteikti neiebildīs pret palikšanu izklaides galvaspilsētā, kamēr jūs nodarbojaties ar darījumu kārtošanu un vēlāku izdevumu norakstīšanu kā „biznesa ceļojuma izdevumi”.

8) Kas notiek Vegasā, paliek…

Iespēja izlikties par… vienalga ko. Šeit neviens jūs nepazīs, šeit ir redzēti visi pasaules dīvaiņi. Kļūstiet radoši bez ierobežojumiem un sirdsapziņas pārmetumiem. „Labdien, my name is Nikolay Baskov…” 

9) Viegli veikt pašnāvības, piemēram, izlēkšana no Stratosphere.

10) Ok, šeit mūsu saraksts noslēdzas.

Vispār jau viņš pa lielam noslēdzās tā ap 7-8 punktu. Nav 10 iemeslu kāpēc dzīvot Lasvegasā. Kādam ir varbūt seši, kādam viens vai divi. Vegasa nav vieta, kur pavadīt dzīvi. Vegasa ir vieta, kur pavadīt kādu laiku.